اهميت رنگ ها در پاركت لمنيت

رنگ پاركت لمينت و فضاي اطراف

همه ما به يكي از مواردي كه بر محيط اطراف ما بسيار تاثير گذار است صحبت ميكنيم.اين موضوع برگرفته از اين است كه همه بايد اين حقيقت را درك كنند كه رنگ هاي وسايل بر محيط بسيار تاثير خواهند گذاشت.بنابر اين شما ميتوانيدب اانتخاب يك رنگ مناسب محيط را به راحتي زيبا كنيد

رنگ پاركت لمينت كه انتخاب مي كنيد مطمئنا روي فضاي داخلي تاثيرگذار است.با آگاهي از اين كه رنگ، نور و فضا به هم وابسته اند، انتخاب سخت تر مي شود. رنگ سقف و ديوارها و لوازم محيط تاثير قابل توجهي روي احساس شما مي گذارد.رنگ انتخابي مي تواند يك اتاق را بزرگتر، كوچكتر، پهن تر ، باريك تر ، عميق تر، بلندتر، روشن تر و يا گرم تر نشان دهد.

 تاثير رنگ پاركت لمينت بر فضا

نكاتي براي انتخاب رنگ پاركت لمينت

1.يك اتاق با لمينت و ديوارهاي روشن خانه را بزرگتر نشان مي دهد اما اگر فقط از رنگ هاي روشن استفاده شود، خانه سرد و بي روح خواهد شد.

2.اگر ديوارهاي اتاق تاريك اما لمينت و سقف روشن باشد، تاثير خطوط افقي بيشتر مي شود به عبارت ديگر به خطوط افقي بيشتر توجه شود.

3.در صورتي كه لمينت و سقف روشن و كل ديوارها تيره باشند اتاق باريك تر و بلندتر به نظر مي رسد.

4. پاركت لمينت تيره با ديوارها و سقف روشن اتاق را پهن تر نشان مي دهند.

5.يك اتاق با لمينت و سقف تيره و ديوارهاي روشن، پهن تر نشان مي دهند.

تيراژه هارموني ارائه دهنده انواع پاركت لمينت  با برند باراباس و با ضمانت نامه معتبر و خدمات فروش و پس از فروش با بهره گيري از كارشناسان و مجريان توانمند همواره با شما خواهد بود تا انتخابي ايده عال داشته باشيد.

كاغذ ديواري

پاركت لمينت

نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۶:۴۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |